ما متعهد به ارائه بهترین کیفیت هستیم.

 

ما به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های اصلی گروه صنعتی تکاب ارائه خدمات، با کیفیت مطلوب را وظیفه خود می‌دانیم و سعی داریم بر اساس نیازمندی‌های کارفرمایان خود، با تکیه بر کنترل کیفیت، رعایت اصول ایمنی و برنامه زمان‌بندی، پروژه‌های محوله را در زمان مقرر و با بالاترین کیفیت به پایان رسانیم.

ما در تکاب متال تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا طیف گسترده‌ای از خدمات مشاوره فنی، بازرگانی، تولید و تامین مواد اولیه و محصولات فلزی را برای مشتریان داخلی و خارجی خود فراهم کنیم و با کمک به تولید ملی نقش خود را در به حرکت درآوردن چرخ صنعت کشور به درستی ایفا کنیم.

1378
آغاز فعالیت
1380
آغاز فعالیت
1385
آغاز فعالیت
1387
آغاز فعالیت
1389
آغاز فعالیت
1389
آغاز فعالیت

پیشنهاد ما

حوزه‌های فعالیت

STEEL TRADING

Steel sheets
Alloy sheets
Special sheets such as anti-wear (Hardox)
Steel pipes

STEEL TRADING

Steel sheets
Alloy sheets
Special sheets such as anti-wear (Hardox)
Steel pipes

STEEL TRADING

Steel sheets
Alloy sheets
Special sheets such as anti-wear (Hardox)
Steel pipes

داستان ما

ما باور داریم که صنعت فولاد شاهرگ حیاتی اقتصاد یک کشور است و یک نیروی محرکه برای اشتغال‌زایی به شمار می‌رود. بنابراین حمایت از این صنعت مادر و کمک به رشد آن، شکوفایی و رونق اقتصادی کشور و منطقه را به دنبال دارد تا جایی که مصرف سرانه فولاد در هر کشور نشانگر سطح توسعه یافتگی آن کشور است.

ما در تکاب متال که قلب تپنده گروه صنعتی تکاب به شمار می‌رود، با توجه به این باور بنیادین، ماموریت اصلی خود را ایجاد سازمانی منسجم و مبتنی بر دانش در نظر گرفته‌ایم که علاوه بر داشتن پتانسیل لازم برای تامین تجهیزات و اجرای پروژه‌های کلان و استراتژیک، از توان بالای تاثیرگذاری بر ثروت ملی کشور و افزایش آن برخوردار باشد. 

ما برای دستیابی هرچه بهتر به اهداف و ماموریتی که در تکاب متال برای خود تعریف کرده‌ایم برآنیم تا با همه قوا تعریف نوینی از کیفیت در حوزه تامین کالا و خدمات به مشتریانمان عرضه کنیم چرا که باور داریم کیفیت بالا و قیمت مناسب در این صنعت حرف اول را می‌زند. 

ما در جریان تولید و تامین مواد اولیه فلزی، محصولات و ورق‌های فلزی نورد گرم و سرد خود را به رعایت استانداردهای کیفی ملی و بین‌المللی پایبند می‌دانیم.

مأموریت ما

ماموریت ما ایجاد سازمانی منسجم و مبتنی بر دانش است که علاوه بر داشتن پتانسیل لازم برای تامین تجهیزات و اجرای پروژه‌های کلان و استراتژیک، بتواند بر ثروت ملی کشور تاثیر گذار بوده و آن را به طور محسوسی افزایش دهد.

چشم انداز ما

خلق و توسعه یک برند معتبر جهانی در حـوزه تامین کالا و خدمات صنعتی.
ارزش آفرینی متفاوت و ارائه تعریفی نوین از تامین کالا و خدمات در پروژه‌های کلان صنعتی.

ارزش‌ها

ما در گروه تکاب با آگاهی به واقعیت‌های انکارناپذیر در تلاشیم تا همانند گذشته نقش خود را در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز صنایع کلیدی ایفا کنیم. کالاهایی که تامین آنها علاوه بر فاکتورهای مهم گذشته نیاز به حساسیت، دقت، سرعت، کیفیت و ارزش آفرینی متفاوت و بیش از پیش دارد.

محسن اصفهانی
مدیر عامل گروه صنعتی تکاب

علی تهرانی
مدیر بازرگانی گروه صنعتی تکاب