سایر خدمات صنعتی

برش لیزر

برش لیزر، دقیق ترین گزینه جهت خدمات برش در فراورده‌های  پایه فولاد است. دستگاه برش لیزر از نظر طراحی و کاربرد با دیگر دستگاه های برش مرسوم دارای تفاوتهایی می‌باشد. از این رو برای به حداکثر رساندن دقت برش دستگاه به صورت اتوماتیک کار کرده و یک جریان متمرکز فوتونی را بر روی یک منطقه مشخص از قطعه بازتاب می‌دهد. بیشترین کاربرد لیزر کاری در برش،‌معطوف به انواع ورق‌های فولادی مانند فولاد ضد زنگ و کربنی می‌باشد. از رایج ترین انواع سیستم‌های برش لیزر صنعتی می‌توان به CO2 و Nd: YAG اشاره کرد.

تکاب متال - گروه صنعتی تکاب

گالوانیزاسیون گرم

گالوانیزاسیون گرم به فرایندی اطلاق می‌گردد که ورق و یا قطعه فولادی مورد نظر جهت پوشش دهی با فلز روی در وان مذاب با دمای ۴۶۰ درجه سانسی‌گراد غوطه ور می‌گردد که ضخامت لایه گالوانیزه در این روش بین ۱۰۰ تا ۱۳۰ میکرون می‌باشد. قطعات گالوانیزه شده به عنوان یک جایگزین مناسب و اقتصادی برای فولاد ضد زنگ محسوب شده و بخصوص برای کاربردهایی طراحی می‌شوند که نیاز به مقاومت خوردگی بالا و طولانی مدت است. نکته قابل توجه در گالوانیزاسیون فولاد این است که الکترونگاتیویته بالاتر فلز روی نسبت به آهن سبب می‌شود که مقاومت به خوردگی سطح قطعه، حتی در صورت آسیب دیدن پوشش روی نیز ادامه پیدا کند. 

نوار بری و برش طولی انواع ورق

نوار بری و برش طولی انواع ورق،‌از ورق نورد گرم گرفته تا ورق‌های استنلس استیل و ورق‌های آلومینیومی یکی از متداول ترین خدمات می‌باشد که بنا به سفارش مشتری در اندازه‌های مختلف، توسط خط برش مکانیزه صورت می‌پذیرد. این عملیات بر رویورق‌های از ضخامت ۰.۱ الی ۱۰ میلی‌متر قابل اجراست.

بازرگانی خارجی - گروه صنعتی تکاب

برای انجام پروژه‌ای با کیفیت و رقابتی با ما تماس بگیرید.